Лампа Біоптрон

Рефлексотерапія та фізіотерапія з давніх-давен активно застосовує прилад під назвою Біоптрон. Пристрій є лампою компанії Цептер, яка випускає поляризоване світло. У світлі цього приладу немає деякої частини спектра – ультрафіолету, який шкідливий для організму людини. Доведено, що таке випромінювання часто стимулює рефлекторну відповідь організму. Наука давно усвідомила, що світлові, звукові та інші випромінювання мають деякий вплив на організм. Деякі випромінювання здатні викликати смертельні та важкі патології, наприклад, радіоактивне випромінювання. А деякі, навпаки, здатні виліковувати багато захворювань різного ступеня важкості. Згадати для прикладу безопераційне лікування ультразвуком чи лазерну корекцію зору. Виробляє цей препарат швейцарська фірма «Цептер», яка випускає не тільки препарати для здоров’я, а й кухонне начиння. Головною якістю продукції швейцарської компанії є висока якість та добротність. У наборі є докладна інструкція до приладу.

Комплектація та види

  • У комплектацію Біоптрон входять
  • Апарат світлотерапії.
  • Косметичний засіб Оксі-спрей.
  • Підставка.
  • Інструкція у вигляді брошури

Існує три види цього препарату: Біоптрон Про 1, Біоптрон Компакт III, Біоптрон 2. Нижче розглянемо всі параметри.

Біоптрон Про 1 винайдено для домашнього використання, але може бути застосований у медичних клініках та терапевтичних центрах. Прилад для світлотерапії йде в комплекті з ергономічною стійкою настільної, що додає зручність при домашньому використанні. Верхівка пристрою може обертатися на 360 градусів. А легке регулювання висоти та нахилу лампи дозволяє настроїти прилад саме для себе. За допомогою контрольної панелі час лікування легко встановлюється з точністю секунд. Біоптрон Про 1 має вбудований фіксатор відстані, що встановлює оптимальну відстань між областю лікування та приладом. Настільний прилад додатково має чохол від пилу та змінну подушку, яку можна дезінфікувати та мити. Діаметр фільтра приблизно дорівнює 11 см. Вага з настільною стійкою – 3,4 кг. Клас ІІ.

Біоптрон Компакт III має приблизний діаметр фільтра 4 см. У комплекті немає настільної або підлогової стійки, однак, прилад все одно можна зручно використовувати в домашніх умовах. Вага приладу складає 0,5 кг. Клас ІІ. Як показує статистика, це найпопулярніший вид приладу серед покупців. Завдяки невеликому розміру, прилад можна легко перевозити або брати з собою.

Біоптрон 2 призначений для професійного застосування в медичних клініках, але може бути використаний і вдома. Лампа має вбудований регулятор, а конструкція приладу дозволяє без проблем міняти його розташування. Діаметр фільтра дорівнює 15 см. Вага приладу 4,3 кг. Клас I.

Усі прилади відповідають вимогам стандарту для медичного обладнання ЄС.

Спільне застосування

Прилад стимулює ту ділянку тіла, на яку направлено його світло. Завдяки цьому у тканинах посилюється кровотік, що сприяє прискоренню речовин в організмі людини. Раніше такої ж дії домагалися, намазуючи та розтираючи шкіру місцевоподразнюючою маззю, роблячи масаж або стимулюючи певні точки тіла за допомогою акупунктури. Також апарат покращує процеси обміну речовин в організмі, має гарну знеболювальну дію, відновлює імунітет, знижує дію алергічних реакцій, налагоджує нервову систему людини і чинить протизапальну дію. Подібні ефекти допомагають лікувати різні рани. Не тільки переломи, а й садна, ушкодження шкіри при висипці і так далі. Відмінні результати показало лікування застуди та нежиті. При хворобі очей світло діє на сітківку ока, райдужну оболонку та шкіру навколо ока. При проходженні світла вглиб тканин ока світло відображає і поглинає речовини. Для зорового аналізатора світло є подразником.

Спосіб застосування

На хвору ділянку тіла під кутом 90 градусів (відстань становить 10 сантиметрів) спрямовують світло Біоптрона. Регулярні процедури, тривалість яких до 10 хвилин, допоможуть організму відновити пошкоджені частини тіла. Для досягнення швидшого результату варто повністю розслабитись під час процедури. Також необхідно добре очистити та обробити ділянку шкіри, на яку буде застосовано світлотерапію.

Лікування офтальмологічних хвороб

При лікуванні очей рекомендується закривати їх для Вашого комфорту. Якщо Ви носите контактні лінзи, їх необхідно прибрати. Світло безпечне для очей, але через інтенсивність можуть виникнути деякі неприємні відчуття, які пройдуть згодом. Лампа Біоптрон ефективно справляється із лікуванням хвороб очей. Світлова лампа зменшує подразнення, знімає втому та інші болючі відчуття. Лампу можна використовувати спільно з медикаментозними препаратами за призначенням лікаря або самостійно, якщо випадок не тяжкий і це дозволяє. Найкращий результат від застосування препарату Біоптрона виходить при лікуванні шкіри повік та герпетичних уражень рогівки. Світлотерапія також благотворно впливає при гострих запальних процесах, наприклад, при флегмоні орбіти в початковій стадії, при абцесі повік, гострому дакріоциститі та іридоцикліті, при ячмені, склериті, травматичному кератиті, при різних гематомах, опіках повік і кон’юктив. Також обов’язково враховується ступінь розвитку нагножувального процесу. Для ослаблення та зменшення запальних процесів застосовують «холодні» сектори світла (тобто блакитний та синій), чергуючи з поліхроматичними. При алергічних захворюваннях та паразитарних алергіях застосовують білий Біоптрон-світло. Такий самий спосіб використовують для прискорення післяопераційного періоду і для загоєння ран післяекстрації катаракти, глаукоми, косоокості, для загоєння ран після видалення сторонніх тіл і так далі. «Тепла» зона спектру (червона та помаранчева) використовується для лікування хронічних захворювань очей, пов’язаних з поганим кровообігом. Також «теплу» зону використовують на ранніх стадіях

глаукоми, дистрофії сітківки, атеросклерозу, міопічної хвороби, катаракти, атрофії нерва та макулодистрофіях. Відомий також підхід, застосований Діншахом – поєднання кількох монохроматичних діапазонів.

Інструкція із застосування

При міопії використовують наступні прилади

Біоптрон Компакт ІІІ. Курс складає 14 щоденних хвилин по 2 рази на день. Використовувати протягом 2-4 хвилин на зовнішній кут ока. Повітряний проміжок 3-5 см.

Біоптрон Про 1. Курс становить також 14 щоденних процедур по 2 рази на день. 2-4 хвилини на зовнішній кут ока, повітряний зазор – 10 см.

Біоптрон 2. до 4 хвилин на всю область обличчя двічі на день. Повітряний зазор – 15 см. Курс складає 14 щоденних процедур.

Перед сеансом необхідно забрати контактні лінзи. Після процедури закапати очні краплі, які призначить лікар. Обробити слизову око за допомогою Окси-спрею 3 рази на день. Ці дії проводять до і після кожної процедури, незважаючи на вид захворювання.

При ячмені.

Біоптрон Компакт ІІІ. 6-8 хвилин на патологічне вогнище до 3 разів на день. Повітряний зазор – 3-5 см. Курс складається з 3-5 щоденних процедур.

Біоптрон Про 1. Як і попередньому способі, тільки повітряний зазор становить 10 см.

Біоптрон 2. Повітряний проміжок – 15 см. курс 3-5 щоденних процедур. Все інше залишилося тим самим.

При глаукомі.

Біоптрон Компакт ІІІ. Використовують на заплющене око 4 хвилини, потім на відкрите. 4 хвилини на блимаючий очей. Виконувати 2 десь у день. Повітряний зазор – 3-5 см. курс – 7-10 щоденних процедур.

Біоптрон Про 1. 4 хвилини на закрите, відкрите і миготливе око, як у першому випадку. Повітряний зазор – 10 см. Курс знову ж таки складає 7-10 щоденних процедур.

Повторити дії по 4 хвилини. Повітряний зазор у цьому випадку становитиме 15 см. Курс – 7-10 щоденних процедур.

При гострому кон’юктивіті, включаючи алергічний.

Приладом Біоптрон Компакт III на кон’юктивіті ока 4-6 хвилин 1-2 рази на день. Повітряний зазор – 3-5 см. Курс складає 3-4 щоденні процедури.

Біоптрон Про 1. 1-2 рази на день на кон’юктивіті ока по 4-6 хвилин. Повітряний зазор – 10 см. Курс – 3-4 щоденні процедури.

Біоптрон 2. Повітряний зазор становить 15 см. Решта залишилася незмінною.

Не слід забувати про необхідність зняти лінзи перед початком сеансу. А також після процедури закапати у вічі краплі, призначені лікарем та обробити слизову очі Оксі-спреєм 3 рази на день

Протипоказання

Однак, незважаючи на низку захворювань, які Біоптрон здатний вилікувати, є й протипоказання за наявності яких апарат краще не застосовувати. У них входять:

1. Епілепсія.

2. Пересадження деяких органів.

3. Гострі хірургічні захворювання.

4. Гіперфункція надниркових залоз.

5. Злоякісні утворення на шкірі та в крові.

6. Порушення мозкового кровообігу гострою мірою.

7. Прогресуючі форми туберкульозу.

8. Тяжкий стан хворого.

 9. При високій температурі та тиску.

10. Онкозахворювання.

 11. Фотодерматоз.

12. Різка гіпотрофія.

13. Новонароджені.

14. А також індивідуальна непереносимість світлової терапії.

Відгуки про роботу Біоптрона

Відгуки про дію Біоптрон різні. Багато раді з того, як наука просунулась у галузі винахідливості, у рівні розуміння фізіології людини. Люди отримували позитивний ефект усунення своїх різноманітних хвороб. Варто, звичайно, даний прилад не копійки, зате цілком виправдовує свою вартість у дії. Однак, є й інші відгуки, в яких йдеться про те, що прилад розчарував і не вплинув на стан хворого. Але треба пам’ятати, що Біоптрон – не чарівний засіб і не має чарівних властивостей, тому не варто думати, що всі хвороби вилікуються після першого застосування. Наполегливість, регулярне використання та правильне застосування апарату – ось ключ до успіху.